Munkatársak

Tanár neve Tanított tárgyak E-mail címe
Szitt Zsolt igazgató történelem szitt.zsolt@kpgimi.hu
Baranyai Zsuzsanna igh. sportetika, sportpszichológia baranyai.zsuzsanna@kpgimi.hu
Fehér Attila igh. angol nyelv feher.attila@kpgimi.hu
Lipniczky Ferenc tagvez. fizika, matematika lipniczky.ferenc@kpgimi.hu
Arnóth Tímea angol nyelv arnoth.timea@kpgimi.hu
Balázs Ágnes angol nyelv balazs.agnes@kpgimi.hu
Baranyi Sándor biológia, földrajz
10/b osztályfőnöke
baranyi.sandor@kpgimi.hu
Csalami Szilvia magyar nyelv és irodalom
9/c osztályfőnöke
csalami.szilvia@kpgimi.hu
Csomay Éva

 

etika, életvitel és gyakorlat, filozófia, médiaismeret, művészetek, tanulásmódszertan, társadalomismeret
10/a osztályfőnöke
csomay.eva@kpgimi.hu
Horváth András testnevelés horvath.andras@kpgimi.hu
Frink Anikó matematika
9/b osztályfőnöke
frink.aniko@kpgimi.hu
Gellai Annamária angol nyelv gellai.annamaria@kpgimi.hu
Gellén Zsolt etika, művészet, sporttörténet, történelem
12/a osztályfőnöke
gellen.zsolt@kpgimi.hu
Hegedűs Zsuzsanna angol nyelv
11/a osztályfőnöke
hegedus.zsuzsa@kpgimi.hu
Katona Zsuzsanna Ilona magyar nyelv és irodalom katona.zsuzsanna@kpgimi.hu
Kádár Márta magyar nyelv és irodalom, történelem kadar.marta@kpgimi.hu
Kelemen Dénes Lehel rajz és vizuális kultúra kelemen.lehel@kpgimi.hu
Királyné Szabó Adrienn földrajz, tanulásmódszertan szabo.adrienn@kpgimi.hu
Koppányi Anikó matematika
9/a osztályfőnöke
koppanyi.aniko@kpgimi.hu
Kovács Kitti edzéselmélet, sport és szervezetei, sportági ismeretek, sportegészségtan, sportkör, testnevelés, testneveléselmélet kovacs.kitti@kpgimi.hu
Kruk Tibor kémia kruk.tibor@kpgimi.hu
Nagy Andrea ének-zene nagy.andrea@kpgimi.hu
Nagy Sándor bibliaismeret, iskolalelkész nagy.sandor@kpgimi.hu
Némethiné Kiss Csilla matematika nemethine.kiss.csilla@kpgimi.hu 
Paksy Sándor fizika, matematika
12/b osztályfőnöke
paksy.sandor@kpgimi.hu
Papp Tibor német nyelv
11/b osztályfőnöke
papp.tibor@kpgimi.hu
Perlaki Kornélia német nyelv perlaki.kornelia@kpgimi.hu
Rehling Nóra testnevelés rehling.nora@kpgimi.hu
Solti Gabriella német nyelv solti.gabriella@kpgimi.hu
Szívós Kata Dóra néptánc szivos.kata@kpgimi.hu
Völgyi Adrienn angol nyelv volgyi.adrienn@kpgimi.hu
Zámbó Ferenc informatika zambo.ferenc@kpgimi.hu
Benda Viktória iskolapszichológus benda.viktoria@kpgimi.hu
Füredi Flórián rendszergazda furedi.florian@kpgimi.hu
Füredi Flóriánné iskolatitkár furedi.ilona@kpgimi.hu
Kovács Lajos műszaki felelős kovacs.lajos@kpgimi.hu
Pajti Attiláné gyermekvédelmi~tankönyvfelelős pajti.eva@kpgimi.hu
Varga Istvánné gazdasági ügyintéző varga.edit@kpgimi.hu